REALIZACJE

**

Łazienka Smolec II

M10

Opis:

Materiały:

Lokalizacja:

27m do kwadratu

M2

Projekt powstał w ekspresowym tempie. Inwestor przeznaczył mieszkanie na wynajem bez wyznaczenia grupy docelowej choć z założeniem, że lokal musi być nowoczesny, funkcjonalny i o wysokiem standardzie. Pomimo niewielkiej powierzchni udało się stworzyć przyjemne miejsce odpoczynku z rozkładaną sofą w centralnym punkcie mieszkania.

Kuchnia wyposazona jest w niezbędny sprzęt AGD zgrabnie umieszczony w wysokiej jakości zabudowie kuchennej. Salon łączy w sobie funkcje sypialni (rozkładana sofa wraz z zabudową szafy) oraz pokoju dziennego z wyjątkowym aneksem jadalnianym umieszczonym przy oknie. Łazienka jest przestronna i funkcjonalna dzięki odpowiedniej organizacji szafek, narożnie umiejscowionym prysznicem oraz zabudowie pralki pod blatem.

Lokalizacja: Wrocław

Kosmiczne Wnętrze

M11

dębowe drewno, biel, szkło, różnorodność faktur, beton

Projekt ten zajął II miejsce w konkursie "Wnętrze miasta vol.3. Wrocław", organizowanym przez serwis Homebook.pl

fot. Lech KwartowiczFirma Elasbud Salwirak na stałe współpracuje z firmą "Malko Projekty Wnętrz" w zakresie aranżacji wnętrz mieszkalnych oraz ich wizualizacji. Współpraca została rozpoczęta w 2011 roku i z powodzeniem trwa do dziś. Nasza firma stale zleca Pani Karolinie Malko projekty koncepcyjne aranżacji wnętrz budowanych przez nas mieszkań i wielokrotnie dzięki pomysłowości proponowanych rozwiązań ułatwiło nam to sprzedaż mieszkań, które w oczach Klienta stawały się o wiele bardziej atrakcyjne. Wiele tego typu projektów zostało również w późniejszym czasie wykorzystanych przez Klientów i wprowadzonych w życie. Prace pani Karoliny cechują się nie tylko pomysłowością i nowoczesnym designem, ale także obszerną wiedzą budowlaną, co znacznie wpływa na jakość wspólnej pracy również na etapie realizacji projektów. Firma Elasbud Salwirak na podstawie dotychczasowej współpracy z firmą "Malko Projekty Wnętrz" może z pełną odpowiedzialnością zaświadczyć o terminowości i jakości świadczonych przez nią usług.

Projekt M

M7

Opis:

Matriały:

Lokalizacja:

Łazienka na Wiatracznej

M1

Opis:

Matriały:

Lokalizacja:

Jeden z najciekawszych moich projektów
Bardzo subtelne wnętrze, nowoczesne ale przyjemne
Wysokiej jakości materiały takie jako drewno, szkło
Użylam lacobel. Jest on moim ulubionym tworzywem
Użyte drogie materiały dodały wnętrzu szyku i dobrego smaku
Realizacja

M3

Opis:

Matriały:

Lokalizacja:

Mieszkanie-Tęczowa Wrocław

M6

Opis:

Matriały:

Lokalizacja:

Sypialnia Stanisławowska

M4

Opis:

Matriały:

Lokalizacja:

Stonowane barwy

M5

Łazienka Stanisławowska

Łazienka Smolec

M8

Opis:

Matriały:

Lokalizacja: