Wizualizacje

Nowy tekst - opcja

27m

M2

Projekt powstał w ekspresowym tempie. Inwestor przeznaczył mieszkanie na wynajem bez wyznaczenia grupy docelowej choć z założeniem, że lokal musi być nowoczesny, funkcjonalny i o wysokiem standardzie. Pomimo niewielkiej powierzchni udało się stworzyć przyjemne miejsce odpoczynku z rozkładaną sofą w centralnym punkcie mieszkania.

Kuchnia wyposazona jest w niezbędny sprzęt AGD zgrabnie umieszczony w wysokiej jakości zabudowie kuchennej. Salon łączy w sobie funkcje sypialni (rozkładana sofa wraz z zabudową szafy) oraz pokoju dziennego z wyjątkowym aneksem jadalnianym umieszczonym przy oknie. Łazienka jest przestronna i funkcjonalna dzięki odpowiedniej organizacji szafek, narożnie umiejscowionym prysznicem oraz zabudowie pralki pod blatem.

Lokalizacja: Wrocław

Kosmiczne Wnętrze

M11

dębowe drewno, biel, szkło, różnorodność faktur, beton

Projekt ten zajął II miejsce w konkursie "Wnętrze miasta vol.3. Wrocław", organizowanym przez serwis Homebook.pl

fot. Lech KwartowiczFirma Elasbud Salwirak na stałe współpracuje z firmą "Malko Projekty Wnętrz" w zakresie aranżacji wnętrz mieszkalnych oraz ich wizualizacji. Współpraca została rozpoczęta w 2011 roku i z powodzeniem trwa do dziś. Nasza firma stale zleca Pani Karolinie Malko projekty koncepcyjne aranżacji wnętrz budowanych przez nas mieszkań i wielokrotnie dzięki pomysłowości proponowanych rozwiązań ułatwiło nam to sprzedaż mieszkań, które w oczach Klienta stawały się o wiele bardziej atrakcyjne. Wiele tego typu projektów zostało również w późniejszym czasie wykorzystanych przez Klientów i wprowadzonych w życie. Prace pani Karoliny cechują się nie tylko pomysłowością i nowoczesnym designem, ale także obszerną wiedzą budowlaną, co znacznie wpływa na jakość wspólnej pracy również na etapie realizacji projektów. Firma Elasbud Salwirak na podstawie dotychczasowej współpracy z firmą "Malko Projekty Wnętrz" może z pełną odpowiedzialnością zaświadczyć o terminowości i jakości świadczonych przez nią usług.

Otwarty Plan

M9

biel, drewno, kolor

"Miałam przyjemność współpracować z Karoliną Malko, bardzo pozytywnie wspominam okres, podczas którego powstawał projekt mojego mieszkania. Karolina mile mnie zaskoczyła już na wstępie naszej współpracy. Zanim przystąpiła do projektowania mojego pierwszego m2 poprosiła mnie abym opisała mieszkanie swoich marzeń, zaznaczając przy tym abym zupełnie się nie ograniczała i nie poddawała swoim osądom czy moje pomysły stylistycznie do siebie pasują. W efekcie zaprojektowała mieszkanie, które odzwierciedla mój charakter, posiada swoistą lekkość, i w którym przede wszystkim komfortowo się żyje. Krótko mówiąc, Karolina Malko to indywidualne podejście do klienta, ergonomia oraz wyczucie stylu."

Karolina Wieczorek

Projekt M

M7

Lokalizacja: Wrocław Stabłowice

Skórzany Salon Kąpielowy

M12

skóra, chrom, szkło

Dziecięcy Pokoik

M15

pastele, harmonia, ład

Praga Północ

M17

szarości, drewno, biel